Posts

ABIRAIL CZ na veletrhu CZECHBUS 2017

Máte zájem poznat technologii automatického počítání cestujících (APC) v dopravních prostředcích? Chcete se dozvědět, jak ji využít na maximum? Seznámit se s novinkami pro rok 2018?

Společnost ABIRAIL CZ s.r.o. si Vás dovoluje pozvat na veletrh CZECHBUS 2017, který se koná v Praze na výstavišti v Holešovicích od 21. do 23.11.2017. Najdete nás na stánku LK-75 v levém křídle Průmyslového paláce. Seznámíme Vás s celým ekosystémem od získání až po vyhodnocení dat. Těšíme se na návštěvu.

 

"

DILAX Congress 2017 v Berlíně

Poskytovatel inovativních řešení pro počítání cestujících a náš obchodní partner DILAX Intelcom GmbH uspořádal ve dnech 10.-11. května 2017 v Berlíně pro své klienty kongres, na kterém byly prezentovány nové trendy, vize, úspěšné projekty a případy užití v oblasti veřejné dopravy. Důležitá byla také výměna názorů se zákazníky technologií DILAX v rámci Evropy. ABIRAIL CZ s.r.o. je součástí této úspěšné komunity.

Děkujeme všem našim zákazníkům za účast na této významné události. 

 

DILAX congress

Konference o veřejné dopravě v Plzni

ABIRAIL CZ s.r.o. a náš obchodní partner DILAX Intelcom GmbH prezentovali svá řešení pro automatické počítání cestujících na 4. ročníku konference Chytrá a zdravá doprava ve městech 2017 v Plzni. Spolu se sensory APC instalovanými do vozidel jsme prezentovali i pokročilé technologie zpracování APC dat v naší aplikaci ABIRUN APC.

Děkujeme všem návštěvníkům za návštěvu našeho stánku.

 

PMDP 2017 konference1

 

PMDP 2017 konference2

Continue reading